ASUS ProArt PA279CV

4.4 (658 anmeldelser)
ASUS ProArt PA279CV
Bedste pris
Stabil pris
2.879kr
4.699 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ProArt PA279CV er en 27" professionel skærm designet til kreative fagfolk. Med 4K UHD opløsning og 100% sRGB farvenuance sikrer den præcise farver. Perfekt til foto- og videoredigering, denne skærm leverer en imponerende billedkvalitet, som opfylder behovene for grafisk arbejde.

ASUS ProArt PA279CV koster lige nu 2.879 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.879 kr (17. april 2026) og 2.879 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.879 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA279CV 3840x2160 60Hz
2.879 kr
+ fri fragt
Total: 2.879 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" 4K skærm ProArt PA279CV
2.990 kr
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa279cv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.261 kr
Total: 3.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa279cv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.261 kr
Total: 3.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus ProArt PA279CV 27i IPS 4K UHD
3.859 kr
+ fri fragt
Total: 3.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt Display PA279CV Professional Monitor 27-inch, IPS, 4K UH
4.699 kr
Total: 4.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme