ASUS ProArt PA279CRV

4.5 (718 anmeldelser)
ASUS ProArt PA279CRV
Bedste pris
Stabil pris
3.190kr
4.499 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ProArt PA279CRV er en 27" skærm med 4K opløsning og IPS-panel, der sikrer skarpe detaljer og levende farver. Med USB-C-port kan du let tilslutte dine enheder og opleve præcis farvegengivelse, ideel til grafisk design og videoredigering.

ASUS ProArt PA279CRV koster lige nu 3.190 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.190 kr (14. juli 2026) og 3.389 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.190 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA279CRV 3840x2160 60Hz
3.190 kr
+ fri fragt
Total: 3.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa279crv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa279crv 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
3.399 kr
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ProArt PA279CRV 27" IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.417 kr
Total: 3.417 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" 4K skærm ProArt PA279CRV
3.590 kr
Total: 3.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt PA279CRV 27" skærm
4.408 kr
Total: 4.408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus 279Crv Computer Monitor 68.6
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme