ASUS ProArt PA278QV

Bedste pris
Stabil pris
1.681kr
2.539 krSPAR 34%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ProArt PA278QV er en 27-tommer IPS-skærm designet til professionelle, der kræver præcis farvegengivelse og høj opløsning. Med en 2560 x 1440 WQHD opløsning og fabriks-kalibrerede farver er den ideel til både foto- og videoredigering. Skærmen har et elegant rammeløst design og tilslutningsmuligheder som HDMI, DVI, og DisplayPort.

ASUS ProArt PA278QV koster lige nu 1.681 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.681 kr (17. april 2026) og 1.681 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.681 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" skærm ProArt PA278QV
1.681 kr
Total: 1.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA278QV 2560x1440 75Hz
1.713 kr
+ fri fragt
Total: 1.713 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ProArt PA278QV 27" IPS 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort Mini DisplayPort
1.714 kr
Total: 1.714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt Display PA278QV Professional Monitor 27-inch, IPS, WQHD
1.987 kr
Total: 1.987 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa278qv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa278qv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ProArt PA278QV 27 IPS 2560 x 1440 DVI HDMI DisplayPort Mini DisplayPort
2.539 kr
+ fri fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerskærme