ASUS ProArt PA278CV

4.6 (474 anmeldelser)

ASUS ProArt PA278CV er en 27" IPS monitor med 2560x1440 opløsning og 75Hz opdateringshastighed. Skærmen leverer præcis og farvenøjagtig ydeevne, hvilket gør den velegnet til kreative fagfolk og fotografer. Med ergonomisk stander og flere tilslutningsmuligheder understøtter den produktive og farvekritiske arbejdsgange.

ASUS ProArt PA278CV koster lige nu 2.124 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.063 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.063 kr (07. juli 2026) og 2.124 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.124 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa278cv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 75hz
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA278CV 2560x1440 75Hz
2.185 kr
+ fri fragt
Total: 2.185 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS 27" skærm ProArt PA278CV
2.490 kr
Total: 2.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Proart Pa278Cv Computer
3.139 kr
+ fri fragt
Total: 3.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt Display PA278QV Professional Monitor 27-inch, IPS, WQHD
3.504 kr
Total: 3.504 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme