ASUS ProArt PA278CGV

4.6 (77 anmeldelser)
ASUS ProArt PA278CGV
Bedste pris
Stabil pris
2.296kr
3.144 krSPAR 27%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

ASUS ProArt PA278CGV er en 27-tommers skærm med en QHD opløsning, der leverer præcise farver og brede synsvinkler. Med 100% sRGB og 95% DCI-P3 dækning er den ideel til designere og kreative fagfolk. Skærmen byder på fleksible tilslutningsmuligheder via USB-C og HDMI, og dens ergonomiske design sikrer komfort hele dagen.

ASUS ProArt PA278CGV koster lige nu 2.296 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.740 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.296 kr (25. juli 2026) og 2.740 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.296 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" ASUS ProArt PA278CGV 2560x1440 144Hz
2.296 kr
+ fri fragt
Total: 2.296 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa278cgv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 144hz
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ProArt PA278CGV 27" IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz
2.661 kr
Total: 2.661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Pa278cgv 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 144hz
2.764 kr
Total: 2.764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ProArt PA278CGV 27 IPS 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz
3.129 kr
+ fri fragt
Total: 3.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS ProArt PA278CGV 27 2560 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 144Hz Pivot Skærm
3.144 kr
Total: 3.144 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computerskærme
bagbelysningsteknologi: LED-bagbelysning
billedformat: 16:9
displaypositionsjustering: Dreje, Højde, Pivotering, Vip
implementerede standarder: TÜV