ASUS ProArt LC 360

Bedste pris
Stabil pris
749kr
2.179 krSPAR 66%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

ASUS ProArt LC 360 er en CPU vandkøler med støjsvag køling via trefaset motor og tre 120 mm blæsere. Et belyst display viser temperaturer, systembelastning og blæserhastigheder. Køleren har kobberbase og aluminiumsradiator for effektiv varmeafledning og understøtter både Intel- og AMD-sokler, inklusive AM5 og LGA1700. Velegnet til dig, der ønsker stabil og effektiv køling til din processor.

ASUS ProArt LC 360 koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 49,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.490 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (14. juli 2026) og 1.490 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ProArt LC 360 CPU Vandkøling Max 40 dBA
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS ProArt 360 AiO Køler
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Proart Lc 360 Aio Væskekøler Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ProArt LC 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
2.179 kr
+ fri fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer systemkølingsdele