Asus Prime LC 360 ARGB

4.5 (107 anmeldelser)

Asus Prime LC 360 ARGB væskekøler sikrer effektiv køling til din CPU. Med en 360 mm radiator og tre ARGB-blæsere får du optimal varmeoverførsel og stilfuld belysning. Den større kobberkontaktflade og PWM-understøttelse skaber en perfekt balance mellem lav støj og høj ydeevne.

Asus Prime LC 360 ARGB koster lige nu 469 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 459 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 459 kr (14. april 2026) og 770 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS PRIME LC 360 ARGB CPU Vandkøling Max 34 dBA
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus Prime LC 360 ARGB Køler
603 kr
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime Lc 360 Argb Aio Væskekøler Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime Lc 360 Argb Aio Væskekøler Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS Prime LC 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 22.2%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer systemkølingsdele