Asus Prime LC 240 A-RGB

4.6 (47 anmeldelser)

Asus Prime LC 240 A-RGB er en effektiv AIO væskekøler designet til at holde din CPU stabil og kølig. Med en kobbervandblok og radiator sikrer den hurtig varmefjernelse, mens to PWM-blæsere leverer optimal luftstrøm og tryk. Den støjsvage drift gør den ideel til både kontorer og arbejdsstationer. Køleren er kompatibel med både Intel- og AMD-sokler, hvilket gør den nem at genbruge ved systemopgraderinger.

Asus Prime LC 240 A-RGB koster lige nu 419 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (14. april 2026) og 584 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS PRIME LC 240 ARGB CPU Vandkøling Max 34 dBA
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus Prime LC 240 ARGB Køler
491 kr
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS Prime LC 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS PRIME LC 240 ARGB -væskekølesystem
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS Prime LC 240 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime Lc 240 A-rgb Aio Væskekøler Sort
861 kr
Total: 861 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime Lc 240 A-rgb Aio Væskekøler Sort
861 kr
Total: 861 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 14.7%

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Computer systemkølingsdele
color: Black