Asus Prime B760M-K D4

4.8 (211 anmeldelser)

Asus Prime B760M-K D4 er et micro ATX bundkort designet til Intel LGA 1700-processorer. Det understøtter op til 64GB dual-channel DDR4 RAM for effektiv multitasking. Med SATA III og M.2 lagermuligheder, samt flere USB-porte og 2,5 Gigabit Ethernet, er dette bundkort ideelt til krævende IT-opsætninger.

Asus Prime B760M-K D4 koster lige nu 674 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 655 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 655 kr (03. maj 2026) og 684 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 674 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS PRIME B760M-K D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
674 kr
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS PRIME B760M-K D4 Bundkort Intel B760 Intel LGA1700
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS PRIME B760M-K D4 mATX-bundkort
822 kr
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS PRIME B760M-K D4 Intel B760 LGA 1700 micro ATX
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime B760m-k D4 Intel B760 Lga 1700 Micro Atx Lga 1700 Micro-atx Bundkort
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime B760m-k D4 Intel B760 Lga 1700 Micro Atx Lga 1700 Micro-atx Bundkort
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Bundkort