ASUS PRIME B760M-A WIFI D4

4.6 (377 anmeldelser)

ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 er et alsidigt Micro-ATX bundkort designet til Intel LGA1700-processorer. Det understøtter op til 128 GB DDR4 RAM og tilbyder flere lagringsmuligheder med M.2 og SATA III, samt integreret Wi-Fi 6 og Bluetooth 5.2 for moderne tilslutningsmuligheder.

ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 koster lige nu 874 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 858 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 858 kr (26. juni 2026) og 946 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 874 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Bundkort
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Bundkort Intel B760 Intel LGA1700
917 kr
+ 39 kr fragt
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
918 kr
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 mATX-bundkort
1.053 kr
Total: 1.053 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS PRIME B760M-A WIFI D4 Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime B760m-a Wifi D4 Lga 1700 Micro-atx Bundkort
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Prime B760m-a Wifi D4 Lga 1700 Micro-atx Bundkort
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Bundkort
chipset: Intel
eksterne porte: DisplayPort, Ethernet, HDMI, USB
formfaktor: Micro ATX
udvidelseskort: PCI Express