ASUS Prime AP201

4.5 (6 anmeldelser)

ASUS Prime AP201 er et kompakt og stilrent tårn, der passer til Micro-ATX og Mini-ITX bundkort. Med fleksible tilslutninger, som USB 3.2 og lydporte, er det ideelt til dem, der ønsker et minimalistisk setup uden strømforsyning.

ASUS Prime AP201 koster lige nu 509 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 490 kr (04. maj 2026) og 509 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 509 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS Prime AP201 Tower Micro ATX Sort
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS Prime AP201 MicroATX
564 kr
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS Prime AP201 Black Kabinet
594 kr
+ 39 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASUS Prime AP201 Tårn Micro-ATX Ingen strømforsyning Sort
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS Prime AP201 Tower Micro ATX Sort
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.9%

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Computerkomponenter