ASUS NUC 14 Pro

Bedste pris
Stabil pris
2.210kr
3.499 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ASUS NUC 14 Pro er en kompakt mini PC ideel til både hjemme- og kontorbrug. Udstyret med en kraftfuld Core i3-processor og Intel Arc Graphics, leverer den pålidelig ydeevne og jævn multitasking. Med moderne tilslutningsmuligheder som Wi-Fi 6E og Bluetooth 5.3 er det let at forbinde til netværk og perifere enheder.

ASUS NUC 14 Pro koster lige nu 2.210 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.210 kr (17. april 2026) og 2.210 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.210 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVHI300002I Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
2.210 kr
Total: 2.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS NUC 14 Pro Kit Core 3 100U
2.371 kr
+ fri fragt
Total: 2.371 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Asus Nuc 14 Pro Rnuc14Rvhi300002I
3.219 kr
+ fri fragt
Total: 3.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Nuc 14 Pro Core 3 100u Tall 100u Barebone
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Nuc 14 Pro Core 3 100u Tall 100u Barebone
3.293 kr
Total: 3.293 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Asus NUC 14 PRO Tall i3
3.499 kr
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASUSTeK COMPUTER
Kategori: Barebonecomputer