ASUS ExpertWiFi EBG15

4.3 (27 anmeldelser)

ASUS ExpertWiFi EBG15-routeren er den ideelle løsning til både hjemmet og mindre virksomheder, der kræver pålidelig netværksforbindelse. Med sin 3-WAN port og 4-port gigabit switch sikrer den fleksible forbindelsesmuligheder og avanceret sikkerhed. Den kompakte router på kun 250 gram passer perfekt ind i ethvert arbejdsmiljø med sit elegante hvide design.

ASUS ExpertWiFi EBG15 koster lige nu 549 kr. En stigning på 12,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (01. juli 2026) og 624 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Expertwifi Ebg15 Gigabit Vpn Router
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Asus Expertwifi Ebg15 Gigabit Vpn Router
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASUS ExpertWiFi EBG15 3-WAN Port 4-Port switch
716 kr
+ 39 kr fragt
Total: 755 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASUS Expert EBG15 router
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASUS ExpertWiFi EBG15 Router 4-port switch Kabling
1.157 kr
Total: 1.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Asus
Kategori: Broer og routere