Astion Pharma Daily Repair 70% 200 ml

Astion Pharma Daily Repair 70% er en intensiv fedtcreme til meget tør og kløende hud. Den høje koncentration af fedt kombineret med Urea og Niacinamid hjælper med at lindre irritation og beskytte huden mod udtørring. Perfekt til daglig pleje, især for dem med eksem eller psoriasis, uden at efterlade en fedtet fornemmelse.

Astion Pharma Daily Repair 70% 200 ml koster lige nu 96 kr. En stigning på 21,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 79 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 79 kr (22. marts 2026) og 96 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 96 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Astion Pharma Daily Repair 70%
96 kr
+ fri fragt
Total: 96 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Astion Pharma Daily Repair 70% 200 ml
98 kr
+ 39 kr fragt
Total: 137 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Astion Daily Repair 70% 200 ml
108 kr
+ 34 kr fragt
Total: 142 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Astma Allergi Shoppen favicon
Astma Allergi Shoppen
Astion Daily Repair 70% creme, 200 ml
119 kr
+ 39 kr fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Astion Daily Repair 70% 200 ml.
120 kr
+ 39 kr fragt
Total: 159 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Astionpharma.dk favicon
Astionpharma.dk
Astion Fedtcreme 70% — Fugtgivende creme med Urea og Niacinamid 200 ml
120 kr
+ 49 kr fragt
Total: 169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Australian Bodycare favicon
Australian Bodycare
Astion Fedtcreme 70 % — Daglig fugtpleje ved eksem og kløe 200 ml
120 kr
+ 49 kr fragt
Total: 169 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Daily Repair 70% 200 ml Astion
122 kr
+ 59 kr fragt
Total: 181 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Astion Pharma
Kategori: Sundhed og skønhed