ASRock X870 Phantom Gaming Riptide WiFi

ASRock X870 Phantom Gaming Riptide WiFi er et kraftfuldt bundkort ideelt til gamere og pc-entusiaster. Det understøtter AMD AM5 socket og DDR5 RAM, hvilket sikrer glat ydeevne. Med avancerede funktioner som PCIe 5.0 og Wi-Fi 7, tilbyder dette bundkort både hurtig tilslutning og fremtidssikret teknologi.

ASRock X870 Phantom Gaming Riptide WiFi koster lige nu 2.004 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.727 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.727 kr (17. april 2026) og 2.004 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.004 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ASRock X870 Riptide WiFi ATX AM5
2.004 kr
Total: 2.004 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ASRock X870 Phantom Gaming Riptide WiFi Bundkort
2.051 kr
Total: 2.051 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ASRock X870 Riptide WIFI ATX-bundkort
2.128 kr
Total: 2.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ASRock X870 RIPTIDE WIFI Bundkort AMD X870 AMD AM5
2.152 kr
+ fri fragt
Total: 2.152 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ASRock X870 Riptide WiFi ATX AM5
2.819 kr
+ fri fragt
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort