Artist bordlampe

Artist bordlampen i sort kombinerer skulpturelt design med moderne minimalisme. Inspireret af en trommesæts bækken tilbyder den en vipbar skærm, ideel til fleksibel belysning i ethvert moderne rum.

Artist bordlampe koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 25,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 954 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 954 kr (14. maj 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Lamper.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist bordlampe LED, sort
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist bordlampe, sort
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist bordlampe Sort : Erling Christensen Møbler
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People
Kategori: Lamper