Artist 40 Pendant Stainless Steel

Artist 40 pendel er designet med et moderne og minimalistisk udtryk, inspireret af et trommesæt bækken. Fremstillet i rustfrit stål, skaber denne lampe en blød og behagelig belysning i ethvert rum. Designet af Bønnelycke MDD, bliver den en elegant tilføjelse til din boligindretning.

Artist 40 Pendant Stainless Steel koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.723 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.723 kr (26. juni 2026) og 1.799 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 40 pendel LED, rustfrit stål
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, stål, Ø40 cm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 3-5 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 40 pendel Rustfrit stål : Erling Christensen Møbler
2.600 kr
+ fri fragt
Total: 2.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Design For The People
Kategori: Loftslampebeslag