Artist 25 Pendant

Artist 25 pendlen fra Design For The People kombinerer et moderne og minimalistisk design med inspiration fra musikkens verden. Den er formet som en trommesæt-bækken og fremstillet i rustfrit stål, hvilket giver et tidløst look, der passer perfekt ind i både moderne og klassiske indretninger. Designet af Bønnelycke MDD sikrer et elegant udtryk i ethvert rum.

Artist 25 Pendant koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 19,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.005 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.005 kr (03. maj 2026) og 1.199 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Dftp Artist pendel, stål, Ø25 cm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Artist 25 pendel LED, rustfrit stål
1.308 kr
+ fri fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Design For The People Artist 25 pendel Rustfrit stål : Erling Christensen Møbler
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Design For The People
Kategori: Loftslampebeslag