Arne Jacobsen Roman Vægur

Arne Jacobsen Roman vægur kombinerer enkelhed med elegance. Designet til Aarhus Rådhusprojekt i 1941, tilføjer det stil til ethvert moderne rum med sine romertal.

Arne Jacobsen Roman Vægur koster lige nu 1.530 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.500 kr (08. juni 2026) og 1.530 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.530 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arne Jacobsen Roman Vægur ø21 Cm
1.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – Roman vægur – Ø21 cm – Hvid
1.541 kr
Total: 1.541 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Arne Jacobsen Roman Vægur Ø21 cm sort/hvid
1.564 kr
+ fri fragt
Total: 1.564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Roman Vægur af Arne Jacobsen Jacobsen Plus
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Arne Jacobsen Roman Vægur Ø:21 cm
2.000 kr
+ fri fragt
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arne Jacobsen
Kategori: Vægure