Arne Jacobsen City Hall Vægur

Bedste pris
Stabil pris
1.803kr
2.700 krSPAR 33%
hos Rikki Tikki Shop
På lagerFri fragtLaveste

Arne Jacobsens City Hall vægur er en perfekt kombination af elegance og funktionalitet. Oprindeligt designet til Rødovre Rådhus, afspejler uret et tidløst design, der passer ind i enhver indretning. Urets enkle linjer og neutrale farve gør det til en ideel tilføjelse i både moderne og klassiske hjem.

Arne Jacobsen City Hall Vægur koster lige nu 1.803 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.050 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.803 kr (21. maj 2026) og 2.050 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.803 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Arne Jacobsen City Hall Vægur Ø29 cm sort/hvid
1.803 kr
+ fri fragt
Total: 1.803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arne Jacobsen City Hall Vægur 29 Cm
2.050 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – City Hall vægur – Ø29 cm – hvid
2.133 kr
Total: 2.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
City hall vægur af Arne Jacobsen Jacobsen Plus
2.160 kr
+ fri fragt
Total: 2.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Arne Jacobsen City Hall Vægur Ø:29 cm
2.700 kr
+ fri fragt
Total: 2.700 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arne Jacobsen
Kategori: Vægure