Arne Jacobsen City Hall Vægur

Arne Jacobsen City Hall væguret er et elegant og tidløst design, skabt til Rødovre Rådhus. Dette smukke ur fastholder Jacobsens originale tegninger, perfekt til hjemmet.

Arne Jacobsen City Hall Vægur koster lige nu 1.264 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.094 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.094 kr (21. maj 2026) og 1.400 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.264 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Arne Jacobsen City Hall Vægur Ø16 cm sort/hvid
1.264 kr
+ fri fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arne Jacobsen City Hall Vægur 16,5 Cm
1.400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – Rådhus-vægur – Ø16,5 cm – Hvid
1.412 kr
Total: 1.412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
City hall vægur af Arne Jacobsen Jacobsen Plus
1.440 kr
+ 50 kr fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Arne Jacobsen City Hall Vægur Ø:16,5 cm
1.800 kr
+ fri fragt
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arne Jacobsen
Kategori: Vægure