Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø29 Sort

Arne Jacobsens Bankers Vægur er en tidløs klassiker skabt til Danmarks Nationalbank i 1971. Med sit enkle design og svævende udseende tilfører det elegance til ethvert rum.

Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø29 Sort koster lige nu 1.800 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.725 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.725 kr (10. marts 2026) og 1.840 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.800 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arne Jacobsen Bankers Vægur ø29 Cm
1.800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – Bankers vægur – Ø29 cm – Sort
1.834 kr
Total: 1.834 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Bankers club vægur af Arne Jacobsen i sort Jacobsen Plus
1.840 kr
+ fri fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø29 cm sort
2.004 kr
+ fri fragt
Total: 2.004 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø:29 cm
2.300 kr
+ fri fragt
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arne Jacobsen
Kategori: Vægure