Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø21 cm

Arne Jacobsens Bankers vægur, designet til Danmarks Nationalbank i 1971, er et ikonisk og tidløst element til dit hjem. Med sin svævende effekt og unikke visning af tiden tilføjer det stil og elegance til enhver væg.

Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø21 cm koster lige nu 1.200 kr. En stigning på 20,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.000 kr (16. april 2026) og 1.200 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.200 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Arne Jacobsen Bankers vægur
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø21 cm hvid/sort/rød
1.304 kr
+ fri fragt
Total: 1.304 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arne Jacobsen Clocks BANKERS 21 CM
1.312 kr
+ fri fragt
Total: 1.312 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arne Jacobsen Bankers Vægur ø21 Cm
1.490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arne Jacobsen Clocks Arne Jacobsen – Bankers vægur – Ø21 cm – Hvid
1.553 kr
Total: 1.553 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Bankers club vægur af Arne Jacobsen Jacobsen Plus
1.600 kr
+ fri fragt
Total: 1.600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Arne Jacobsen Bankers Vægur Ø:21 cm
2.000 kr
+ fri fragt
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arne Jacobsen
Kategori: Vægure