Armeret beton dæksel 425 mm

Dette armerede beton dæksel passer perfekt til 425 mm kegler og opføringsrør. Med en robust konstruktion og indbygget udsparing til løft, sikrer det nem håndtering og holdbarhed til drænsystemer. Med en diameter på 637 mm og højde på 65 mm, tilbyder dækslet en pålidelig løsning til beskyttelse og vedligeholdelse af kloak- og drænsystemer.

Armeret beton dæksel 425 mm koster lige nu 399 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 387 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 387 kr (06. juni 2026) og 419 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Beton dæksel Ø64 mm til kegle på 425 mm Med armering
399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Betondæksel til 425 mm kegle, armeret
429 kr
+ 499 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Armeret beton dæksel til kegle Ø425mm
429 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Armeret beton dæksel til 425 mm kegle
489 kr
+ 499 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
IBF betondæksel 425 mm, armeret
503 kr
+ 78 kr fragt
Total: 581 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
IBF betondæksel 425 mm, armeret
511 kr
+ 79 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
IBF Betondksel til 600 mm plast brnd med betonkegle
769 kr
+ 99 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: IBF Beton
Kategori: God Pris