Arlo Ultra 2

3.8 (1 anmeldelse)
Arlo Ultra 2
Bedste pris
Stabil pris
3.249kr
7.938 krSPAR 59%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Arlo Ultra 2 tilbyder avanceret 4K-opløsning, så du kan fange detaljerede optagelser uden forvrængning. Med trådløs installation og natvision kan kameraerne nemt placeres overalt i dit hjem, hvilket sikrer optimal overvågning dag og nat. Hør og tal med besøgende via den indbyggede lydteknologi, og modtag bevægelsesnotifikationer direkte til din enhed.

Arlo Ultra 2 koster lige nu 3.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.249 kr (01. april 2026) og 3.249 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.249 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Arlo Ultra 2 udendørs sikkerhedskamera 4pk
3.249 kr
Total: 3.249 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Arlo VMS5440 Kamera sæt
4.207 kr
Total: 4.207 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arlo Ultra 2 Gen 5 V2 Security System Gateway + 4x Kamera, Svart
4.904 kr
Total: 4.904 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Arlo VMS5440 Kamera sæt
5.549 kr
+ fri fragt
Total: 5.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Arlo Ultra 2 Spotlight Trådløs Overvågningskamera 4-pack Sort
6.999 kr
Total: 6.999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arlo Ultra 2 4K UHD Trådløst Sikkerhedskamerasystem 4 kameraer
7.938 kr
+ fri fragt
Total: 7.938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arlo
Kategori: Overvågningskameraer