Arlo Ultra 2

3.8 (1 anmeldelse)
Arlo Ultra 2
Bedste pris
Stabil pris
3.249kr
7.899 krSPAR 59%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Arlo Ultra 2 er et avanceret sikkerhedskamerasystem med 4K UHD opløsning og HDR, der giver skarpe billeder både dag og nat. Med en 180 graders visningsvinkel, spotlys og automatisk lys justering, kan du sikre hele dit hjem. Det batteridrevne design gør det let at installere overalt, mens den integrerede sporing og alarmfunktion sørger for optimal sikkerhed.

Arlo Ultra 2 koster lige nu 3.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.249 kr (01. marts 2026) og 3.249 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.249 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Arlo Ultra 2 udendørs sikkerhedskamera 4pk
3.249 kr
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Arlo Ultra 2 Security System Gateway + kamera
3.498 kr
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arlo Ultra 2 4K UHD trådløst sikkerhedskamerasystem 4 kameraer
3.819 kr
+ fri fragt
Total: 3.819 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Arlo Ultra 2 Security System Gateway + kamera
4.119 kr
+ fri fragt
Total: 4.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arlo Ultra 2 Gen 5 V2 Security System Gateway + 4x Kamera
6.623 kr
Total: 6.623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Arlo Ultra 2 Spotlight Trådløs Overvågningskamera 4-pack Hvid
7.899 kr
Total: 7.899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Arlo
Kategori: Overvågningskameraer