Ariete Pizza Oven Da Gennaro 1200 W

Laveste pris nogensinde
Ariete Pizza Oven Da Gennaro 1200 W
819 kr
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris

Ariete Pizza Oven Da Gennaro bringer autentisk italiensk pizzasmag direkte hjem til dit køkken. Med en effekt på 1200 W og fem temperaturindstillinger kan du præcist tilpasse bagningen til din smag. Det stilfulde, røde design gør den til et flot tilføjelse i ethvert moderne køkken.

Prisudviklingen for Ariete Pizza Oven Da Gennaro 1200 W bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 819 kr (03. februar 2026), mens den højeste pris nåede 869 kr (15. februar 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 819 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ariete 0909/1 Pizza ovn 1.2kW
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ariete Electrical Pizza oven
982 kr
+ 210 kr fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ariete Pizza Oven Da Gennaro 909 elektrisk pizzajern 1200 W
1.069 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ariete
Kategori: Udendørsgrill