Ariana Grande Thank U Next EDP 50 ml

4.4 (5 anmeldelser)

Ariana Grande Thank U Next EDP er en livlig og sød duft, der indfanger sommerens glæde. Med sin fortryllende aroma er den perfekt til kvinder, der vil tilføje et strejf af elegance til hverdagen. Duftnoterne skaber en frisk og forfriskende følelse, ideel til både daglige begivenheder og særlige lejligheder.

Ariana Grande Thank U Next EDP 50 ml koster lige nu 242 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 217 kr (14. juli 2026) og 270 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 242 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Ariana Grande Thank U Next Spray
242 kr
+ 39 kr fragt
Total: 281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Ariana Grande Thank U Next Edp 50ml
270 kr
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Ariana Grande Thank U Next 50 ml
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Ariana Grande Thank U Next Eau De Parfum 50 ml
308 kr
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Ariana Grande Thank U Next EDP 50 ml
376 kr
+ 39 kr fragt
Total: 415 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Ariana Grande Thank U Next EDP
470 kr
+ fri fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Ariana Grande Thank U Next Edp 50ml
525 kr
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Ariana Grande Thank U, Next Eau de Parfum 50ml Spray
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.4%

Specifikationer

Mærke: ariana grande
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de parfum