Arctic Liquid Freezer III Pro 360

4.7 (239 anmeldelser)

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 er en kraftfuld CPU vandkøler designet til både Intel og AMD sokler, herunder AM4, AM5, LGA1700 og LGA1851. Dens avancerede kølesystem med 120 mm blæsere sikrer effektiv varmeafledning, mens PWM-styringen giver præcis kontrol over luftstrømmen. Ideelt til både gaming og krævende opgaver.

Arctic Liquid Freezer III Pro 360 koster lige nu 545 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (23. april 2026) og 558 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 545 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Intel/AMD Vandkøler
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 CPU Vandkøling
550 kr
+ 39 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Intel/AMD Vandkøler
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Køler
759 kr
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Arctic Liquid Freezer Iii Pro 360 Væskekølingssæt Sort
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Arctic Liquid Freezer Iii Pro 360 Væskekølingssæt Sort
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ARCTIC
Kategori: Computer systemkølingsdele