Arctic Liquid Freezer III Pro 240

4.7 (160 anmeldelser)

Arctic Liquid Freezer III Pro 240 sikrer effektiv køling til din processor med en 240 mm radiator, der passer til både Intel og AMD. Dens avancerede design reducerer støj og forbedrer varmeafledning, hvilket giver optimal ydeevne selv under intens brug.

Arctic Liquid Freezer III Pro 240 koster lige nu 471 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (16. juli 2026) og 503 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 CPU Vandkøling
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 Intel/AMD Vandkøler
484 kr
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 Intel/AMD Vandkøler
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Arctic Liquid Freezer Iii Pro 240 Aio Væskekøler Sort
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Arctic Liquid Freezer Iii Pro 240 Aio Væskekøler Sort
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Arctic Liquid Freezer III Pro 240 Køler
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.7%

Specifikationer

Mærke: ARCTIC
Kategori: Computer systemkølingsdele