Arcade1Up Bandai Legacy Børnestol

Arcade1Up Bandai Legacy børnestol giver komfort og stil til retrogaming. Den justerbare stol er fremstillet i krombelagt stål, ideel til børn i alle aldre, der elsker PAC-MAN og klassiske spil.

Arcade1Up Bandai Legacy Børnestol koster lige nu 605 kr. En stigning på 20,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (14. maj 2026) og 605 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 605 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Arcade1Up Bandai Legacy Adjustable Stool Skammel Metal
605 kr
+ 39 kr fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Arcade 1 Up Børnestol Pac-man
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Arcade1Up ARCADE 1 Up Bandai Legacy Justerbar skammel
704 kr
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: arcade1up
Kategori: Barstole