Aquabeads Disney Princess Creation Cube

4.8 (59 anmeldelser)

Giv kreativiteten frit spil med Aquabeads Disney Princess Creation Cube. Med over 2500 farverige perler kan børn skabe deres yndlings Disney prinsesser som Ariel, Jasmin og Askepot. Dette sæt er ideelt til små kunstnere, der elsker håndværk og eventyr. Perfekt til fantasifulde lege og udvikling af finmotorik.

Aquabeads Disney Princess Creation Cube koster lige nu 266 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 249 kr (30. maj 2026) og 266 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 266 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Aquabeads Disney Princess Creation Cube
266 kr
+ 39 kr fragt
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Aquabeads Kreationsterning Disney Princess
298 kr
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Aquabeads Disney Princess Sæt Med 2500 Perler
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Aquabeads Perlesæt 2500+ stk. Disney Princess Creation Cube
350 kr
+ fri fragt
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Aquabeads Disney Princess kreativt perlesæt 31773 vandperler 4+
429 kr
+ 69 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Strygeperler Aquabeads 31773
691 kr
+ 69 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aquabeads
Kategori: Legetøj