Aqiila Sunbird P56

Oplev friheden med Aqiila Sunbird P56, en transportabel solcelleoplader til dine udendørs eventyr. Den er let, foldbar og udstyret med en USB-C-port, hvilket gør den ideel til opladning af dine gadgets hvor som helst solen skinner.

Aqiila Sunbird P56 koster lige nu 895 kr. En stigning på 28,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (06. juni 2026) og 999 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 895 kr hos BatteryStore & More.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BatteryStore & More favicon
BatteryStore & More
Aqiila Vandtæt Solcelleoplader Sunbird P56
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Aqiila Sunbird P56
1.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Aqiila Sunbird P56 Sammenklappelig solcelleoplader med USB-C-port
1.288 kr
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Aqiila Sunbird P56 56W
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Danskautoudstyr.dk favicon
Danskautoudstyr.dk
Aqiila SunBird P56 Transportabel solcelle oplader 45W
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Køb nu
GreenGoing.dk favicon
GreenGoing.dk
Aqiila SunBird P56 Foldbar Solcelleoplader 45W
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Elektronik