Aqara Roller Shade Driver E1

4.6 (272 anmeldelser)

Aqara Roller Shade Driver E1 forvandler dine rullegardiner til smarte enheder. Med nem installation kan den styre gardinernes kuglekæde uden ledningsføring. Den er kompatibel med de fleste rullegardiner og kan både køre på batteri og USB-C strømforsyning. Opnå fleksibel styring via Aqara Zigbee-controllere.

Aqara Roller Shade Driver E1 koster lige nu 382 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 346 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 346 kr (25. april 2026) og 382 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 382 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Aqara Roller Shade Driver E1 Rullelukkerkontrol
382 kr
Total: 382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Aqara Rullegardin Driver E1 Gardinkontrol
389 kr
Total: 389 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Aqara Roller Shade Driver E1 -älykäs verho-ohjain
445 kr
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aqara Roller Shade Driver E1 Rullelukkerkontrol
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Aqara Roller Shade Driver E1, smart motor til rullegardin
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Aqara Roller Shade Driver E1
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Aqara Roller Shade Driver E1
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Aqara Smart Roller Shade controller Rullegardin styring
800 kr
+ 49 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Sikkerhed i hjemmet