Aqara Presence Sensor FP2

4.1 (218 anmeldelser)

Aqara Presence Sensor FP2 er en avanceret tilstedeværelsessensor, der benytter millimeterbølge-radarteknologi til præcist at registrere bevægelser. Den kan opdage flere personer og opdele et rum i op til 30 zoner for automatiseret kontrol af belysning og andre enheder. Kompatibel med Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa og IFTTT.

Aqara Presence Sensor FP2 koster lige nu 492 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (25. april 2026) og 492 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 492 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Aqara Presence Sensor FP2 PS-S02D
492 kr
Total: 492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Aqara Tilstedeværelsessensor FAS5
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Aqara Tilstedeværelsessensor FP2
670 kr
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Aqara Presence Sensor Fp2 Overvåg Dit Hjem Og Dine Kære
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Aqara Presence Sensor FP2 Bevægelsessensor
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Aqara Presence Sensor FP2
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Aqara Presence Sensor FP2, tilstedevrelsessensor
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Aqara Presence Sensor FP2
700 kr
+ 49 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Aqara Presence Sensor FP2 PS-S02D
759 kr
+ fri fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Sikkerhed i hjemmet