Apple USB-C til USB-C kabel 240W 2m

Bedste pris
Stabil pris
153kr
299 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple USB-C til USB-C kabel på 2 meter er perfekt til opladning og dataoverførsel mellem USB-C-enheder. Det vævede design giver kablet en robust holdbarhed, og med understøttelse af op til 240W effekt, sikrer det hurtig og effektiv opladning.

Apple USB-C til USB-C kabel 240W 2m koster lige nu 153 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 153 kr (01. marts 2026) og 153 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 153 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB-C til USB-C kabel 240W 2m
153 kr
Total: 153 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Apple 240w Usb-c Kabel 2 M
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 240W USB-C-opladerkabel 2m
175 kr
Total: 175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
USB-C kabel Apple MU2G3ZM/A Hvid, 2 m
189 kr
+ 79 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple USB-C til USB-C kabel 240W 2m
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple 240 W Usb-c-opladerkabel 2m. Usb-c Usb-c Hvid
299 kr
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple 240 W Usb-c-opladerkabel 2m. Usb-c Usb-c Hvid
299 kr
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler