Apple USB-C til USB-C kabel 1m

Bedste pris
Stabil pris
114kr
249 krSPAR 54%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple USB-C til USB-C kabel på 1 meter er ideelt til hurtig opladning og dataoverførsel. Det elegante vævede design sikrer holdbarhed og stil, hvilket gør det perfekt til daglig brug med dine USB-C-enheder.

Apple USB-C til USB-C kabel 1m koster lige nu 114 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 114 kr (16. april 2026) og 114 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 114 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB-C til USB-C kabel 1m
114 kr
Total: 114 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Apple Usb-c Oplader Kabel 1 M
130 kr
+ 40 kr fragt
Total: 170 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple USB-C Woven Charge Cable
138 kr
Total: 138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple USB-C til USB-C kabel 1m
159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple 60w Usb-c-opladerkabel 1m. Usb-c Usb-c Hvid
249 kr
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple 60w Usb-c-opladerkabel 1m. Usb-c Usb-c Hvid
249 kr
Total: 249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler