Apple USB-C til hovedtelefon jackstikadapter

Apple USB-C til hovedtelefon jackstikadapter gør det nemt at forbinde traditionelle hovedtelefoner til moderne enheder med USB-C porte. Adapteren er ideel til musikelskere, der ønsker at bruge deres eksisterende lydudstyr på nyere Apple-enheder. Let at bruge og kompakt til daglig transport.

Apple USB-C til hovedtelefon jackstikadapter koster lige nu 77 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 74 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 74 kr (16. april 2026) og 77 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 77 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB-C til hovedtelefon jackstikadapter Hvid
77 kr
Total: 77 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple USB-C til 3,5 mm jack‑mellemstik til hovedtelefoner
79 kr
+ 39 kr fragt
Total: 118 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
USB-C til 3.5 mm hovedtelefonlysadapter, hvid, MW2Q3ZM/A
97 kr
+ 39 kr fragt
Total: 136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Usb-c To 3.5 Mm Headphone Jack Adapter
119 kr
Total: 119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Usb-c To 3.5 Mm Headphone Jack Adapter
119 kr
Total: 119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Apple Usb-c To 3.5 Mm Headphone Jack Adapter
135 kr
+ 39 kr fragt
Total: 174 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Usb-C To 3.5Mm Headphone Jack
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Adaptere