Apple USB-C til 3,5 mm Jack Adapter

Bedste pris
Stabil pris
99kr
139 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple USB-C til 3,5 mm Jack Adapter gør det nemt at tilslutte dine hovedtelefoner eller højttalere med et standard 3,5 mm stik til moderne USB-C-enheder. Denne kompakte adapter leverer en problemfri lydoplevelse med Apple-kvalitet, der er både robust og pålidelig.

Apple USB-C til 3,5 mm Jack Adapter koster lige nu 99 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 99 kr (28. marts 2026) og 99 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 99 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB-C til 3.5mm Jack adapter
99 kr
Total: 99 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple adapter USB-C till 3,5 mm
101 kr
Total: 101 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Apple MU7E2ZM/A USB-C til 3.5 mm Jack Adapter
119 kr
+ 35 kr fragt
Total: 154 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple USB-C til 3.5mm Jack adapter
119 kr
+ 39 kr fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Apple USBC til 3,5 mm jack adapter Hvid
119 kr
+ 69 kr fragt
Total: 188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Apple Usb-c TO 3.5MM Jack
124 kr
+ 86 kr fragt
Total: 210 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Apple USB-C til 3,5 mm jack-mellemstik til hovedtelefoner
129 kr
+ 49 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Music2you favicon
Music2you
Apple MU7E2ZM/A Original USB-C til 3.5 mm Hovedtelefon Adapter
139 kr
+ 49 kr fragt
Total: 188 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefon tilbehør