Apple USB-C Strømforsyningsadapter 140W

Apple USB-C Strømforsyningsadapteren på 140W leverer hurtig og stabil opladning til dine MacBook-enheder. Dens kompakte design gør den ideel til brug både hjemme og på farten. Den er specifikt designet til at sikre en effektiv opladning, så dine MacBooks altid er klar til brug.

Apple USB-C Strømforsyningsadapter 140W koster lige nu 496 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 460 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 460 kr (01. maj 2026) og 496 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 496 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 140W USB-C Power Adapter
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple adapter 140Watt 1xUSB-C
509 kr
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Apple adapter 140Watt 1xUSB-C
585 kr
+ 49 kr fragt
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Power Adapter/Inverter Indoor
789 kr
+ fri fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler til bærbare computere