Apple USB-C Charge Cable

4.6 (4 anmeldelser)
Apple USB-C Charge Cable
Bedste pris
Stabil pris
127kr
419 krSPAR 70%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple USB-C Charge Cable på 1 meter er fremstillet med USB-C-stik i begge ender, ideelt til hurtig opladning, synkronisering og dataoverførsel med op til 60W. Det vævede design sikrer holdbarhed og pålidelig forbindelse til dine USB-C-enheder.

Apple USB-C Charge Cable koster lige nu 127 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 127 kr (17. april 2026) og 127 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 127 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple USB Type-C kabel 1m Hvid
127 kr
Total: 127 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple 60 W USB-C til USB-C-opladerkabel – 1 m
175 kr
Total: 175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple 60W USB-C Charge Cable
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Usb Cable 1 M Usb C White
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler
forbindelsestype: USB, USB-C