Apple TV 4K 3. generation 128GB

Apple TV 4K 3. generation 128GB
1.999 kr
+ 69 kr fragt
På lager
Stabil pris

Oplev fantastiske streamingmuligheder med Apple TV 4K 3. generation. Med 128GB lagerplads kan du nyde masser af plads til apps og spil. Enheden understøtter HDMI 2.1, Bluetooth 5.0 og fungerer som smart-home hub, hvilket gør den til et alsidigt og kraftfuldt valg for dit underholdningscenter.

Prisudviklingen for Apple TV 4K 3. generation 128GB bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 1.974 kr (03. maj 2026), mens den højeste pris nåede 2.015 kr (07. februar 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 1.999 kr, hvilket svarer til en stigning på 1,3 % sammenlignet med den laveste registrerede pris.

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Boligcenter.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Apple TV 4K streaming-enhed 128 GB
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Apple TV (3. gen)
2.053 kr
+ fri fragt
Total: 2.053 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Hjemmebiografafspillere