Apple Thunderbolt 3 til Thunderbolt 2 Adapter

Bedste pris
Stabil pris
344kr
464 krSPAR 26%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Apple Thunderbolt 3 til Thunderbolt 2 Adapter gør det nemt at forbinde ældre Thunderbolt-udstyr til din nye MacBook Pro. Ideel til eksterne harddiske og skærme, adapteren understøtter både Thunderbolt 1 og 2 med en Thunderbolt 3 (USB-C) tilslutning.

Apple Thunderbolt 3 til Thunderbolt 2 Adapter koster lige nu 344 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 344 kr (15. april 2026) og 344 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 344 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 Videoadapter Hvid
344 kr
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 adapter, 1xUSB-C male, white
388 kr
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Thunderbolt 3 to Thunderbolt 2 Videoadapter Hvid
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Thunderbolt 3 To Thunderbolt 2 Adapter Hvid
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Thunderbolt 3 To Thunderbolt 2 Adapter Hvid
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Thunderbolt 3 To Thunderbolt 2 Adapter
464 kr
+ 39 kr fragt
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Kabler