Apple Smart Folio til iPad

Apple Smart Folio er det ideelle cover til din iPad med en elegant hvid finish, der beskytter både for- og bagsiden. Designet passer til 10.9" iPad 10. generation og giver en praktisk automatisk wake-sleep funktion, der aktiverer din iPad ved åbning og sætter den i dvale ved lukning. Dette slanke og lette beskyttelsescover er perfekt for dem, der ønsker både funktionalitet og stil.

Apple Smart Folio til iPad koster lige nu 593 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 588 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 588 kr (16. juli 2026) og 612 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 593 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 10.9-inch iPad ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad White
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 10.9-inch iPad ¦ Apple iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Hvid
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Hvid
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers