Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch

Apple Smart Folio til iPad Pro 13-inch tilbyder stilfuld beskyttelse med sin blå denim finish. Designet til at vække din iPad automatisk ved åbning, understøtter dette cover flere synsvinkler, hvilket gør det ideelt til læsning, streaming og FaceTime-opkald.

Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch koster lige nu 752 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 733 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 733 kr (06. maj 2026) og 764 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 752 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 13-inch iPad Pro
752 kr
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Pro 13" M5 | M4 Denim
763 kr
+ 39 kr fragt
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" iPad Prolle , denim
775 kr
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Blå
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Blå
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Blå Apple 13-inch iPad Pro
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers