Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch

Apple Smart Folio til iPad Pro 13-inch i sort er designet til at beskytte din enhed med stil. Det slanke flipomslag giver nem adgang til forskellige synsvinkler og aktiverer automatisk din iPad, når du åbner coveret. Perfekt til at læse, se film, skrive eller foretage FaceTime-opkald.

Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch koster lige nu 733 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (07. maj 2026) og 747 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 733 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Pro 13" M5 | M4 Black
733 kr
+ 39 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Sort Apple 13-inch iPad Pro
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" til iPad Pro , sort
802 kr
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Sort
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Sort
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Sort Apple 13-inch iPad Pro
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers