Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch

Oplev optimal beskyttelse og stil med Apple Smart Folio til din iPad Pro 13-inch. Dette hvide cover tilbyder præcis pasform og flere synsvinkler, perfekt til læsning, filmvisning og FaceTime. Med automatisk vækning, når du åbner coveret, holder din iPad Pro altid trit med dig.

Apple Smart Folio iPad Pro 13-inch koster lige nu 737 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 733 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 733 kr (08. april 2026) og 747 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 737 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Pro 13" M5 | M4 White
737 kr
+ 39 kr fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Hvid
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Pro 13 tommer , Ipad Pro 13 tommer Hvid
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" til iPad Pro , hvid
910 kr
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Hvid Apple 13-inch iPad Pro
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers