Apple Smart Folio iPad Air 13-inch

Apple Smart Folio til iPad Air 13-inch er designet til at beskytte din tablet optimalt. Med et slankt og let flipdesign giver det fuld beskyttelse af både ramme og bagside. Den smarte automatisk vinkning/sænkningsfunktion sikrer, at du altid har den bedste visningsvinkel.

Apple Smart Folio iPad Air 13-inch koster lige nu 785 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 733 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 733 kr (06. maj 2026) og 789 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 785 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 Denim
785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" til iPad Air , denim
802 kr
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Blå
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Blå
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers