Apple Smart Folio iPad Air 13-inch

Apple Smart Folio til iPad Air 13-inch kombinerer stilfuld design med funktionel beskyttelse. Den slanke og lette konstruktion sikrer, at din iPad er beskyttet fra ramme til bagside, mens den automatiske vågning/sovning sparer batteri. Perfekt pasform direkte fra Apple.

Apple Smart Folio iPad Air 13-inch koster lige nu 764 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 710 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 710 kr (19. maj 2026) og 764 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Apple Smart Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Air
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 Charcoal Gray
785 kr
+ 39 kr fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 13" til iPad Air , koksgrå
802 kr
Total: 802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Grå
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 13 tommer , Ipad Air 13 tommer Grå
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Apple Smart Beskyttelsescover Grå Apple 13-inch iPad Air
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers