Apple Smart Folio iPad Air 11-inch

Apple Smart Folio til iPad Air 11-inch tilbyder elegant beskyttelse med sit slanke og lette design. Det lysviolette flipomslag giver fuld dækkelse af både ramme og bagside, samtidig med at det sikrer en optimal synsvinkel med automatisk vågning og slumrefunktion. Perfekt pasform giver ekstra komfort til daglig brug.

Apple Smart Folio iPad Air 11-inch koster lige nu 594 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 565 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 565 kr (11. juni 2026) og 611 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 594 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Apple Smart Folio for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 Light Violet
594 kr
+ 39 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Apple Smart Folio 11" til iPad Air , lyslilla
638 kr
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Violet
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Apple Smart Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Violet
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Computercovers